Hakkımızda

Uludağ Dağıtım

Biz Kimiz?

Uludağ Kitap ve Dağıtım 2012 yılında kurulmuş olup günümüzde de sektörün önde gelen kitap dağıtım firmalarından biridir.

  • Genç kadrosu

  • Marka değeri yüksek yayınları

  • Hızlı ve güvenilir pazarlama tekniği

  • Uygun fiyat teklifleri, kaliteli hizmet

Firmamız çalışma alanında en iyiler ile yoluna devam etmektedir.

“Uludağ Kitap Dağıtım olarak, eğitim alanında önemli bir boşluğu doldurma misyonuyla hareket ediyoruz. Devlet okullarına, dershanelere ve kolejlere yönelik sunduğumuz kitaplar ve süreli denemelerle, öğrencilerin başarılarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. İzmir, Hatay ve İnegöl’deki şubelerimizle, yerel düzeyde de etkili bir destek sunuyoruz.

Amacımız, eğitimde fırsat eşitliğini desteklemek ve öğrencilerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak.

Gönderdiğimiz materyallerle öğrencilerin gelişimini takip ediyor, sonuçları değerlendirerek daha etkili ve özelleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

Ekibimiz, eğitim alanındaki uzmanlığı ve öğrencilere katkı sağlama tutkusuyla çalışıyor. Sunduğumuz materyallerle öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Yenilikçi eğitim materyalleri, uzman kadro ve öğrenci odaklı yaklaşımımızla, öğrenmeyi daha erişilebilir ve verimli hale getirmeyi amaçlıyoruz.”

Sormak istedikleriniz ve detaylı bilgi için;

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top